Janë kopje të njëra-tjetrës, VIP-et shqiptare që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (Foto)

Fotot e meposhtme e vertetojne me se miri se sozite ekzistojne. Fansat kane mundur te dallojne ngjashmerine midis personazheve te njohur te ekranit.

Era Rusi dhe Olta Gixhari

Era ka treguar shpesh se e ngaterrojne me Olten. Nje person i kishte shkruar Eres duke e ngaterruar me aktoren teksa kjo e fundit ishte ndodhur ne nje bar. Te dyja vajzat kane bere edhe nje set fotografik sebashku.

Rezarta Shkurta dhe Afroviti Goge

Rezarta dhe Afroviti nuk kane lidhje me njera tjetren pasi njera eshte biznesmene e tjera modele por ngjajne shume.

Ne lajmet per Rezarten jane perdorur shpesh fotot e Arfrovitit.

Xhensila Myrtezaj dhe Egli Tako

Partnerja e Olsi Bylykut dhe kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj ngjajne shume me njera tjetren. Ne nje foto te publikuar ku shfaqeshin dy bukuroshet, vihej re ngjashmeria e madhe mes tyre.

Elvana dhe Jonida

Ngjashmeri te medha me njera-tjetren ka edhe dy artistet. Elvana dhe Jonida duken si binjake dhe ky fakt permendet shpesh.

Xhemi Shehu dhe Ira Seferi

Fansat u habiten kur pak kohe me pare moderatorja Xhemi Shehu dhe bashkeshortja e Gaz Pajes postuan nje foto se bashku. Dy bukuroshet ngjajne shume dhe fansat filluan te pyesnin mos vajzat ishin motra.

Kristina Baki dhe Adrola Dushi

Modelet e njohura kane edhe nje ngjashmeri ne tipare pervecse nje bukuri te rralle.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *