Në Shqipëri apo Kosovë? Zyrtare: Olti Curri do jetë pjesë në këtë “Big Brother VIP”

Prania e tij nëpër spektakle madje vetë figura e Olti Currit shpesh herë është një temë diskutimi më vete.

Gazetari i njohur tashmë siç mësohet zyrtarisht do i bashkohet Big Brother Vip Kosova, teksa lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e emisionit.

Spektakli i cili do të nisë këtë vjeshtë, mbetet për t’u parë sesa bujë do të shkaktojë në publik.

Prania e tij, ç’është e vërteta si opinionist nëpër spektaklet e Big Brother Vip është tejmase e përfolur, madje vetë figura e Olti Currit shpesh herë është një temë diskutimi.

Gazetari i njohur, kësaj radhe do i bashkohet Big Brother Vip Kosova. Ashtu si gjithnjë, Olti pritet të ‘përveshë’ mëngët për satirë e kritika, por kësaj radhe në Kosovë.

“A jeni gati? Olti Curri do të jetë opinonisti i parë i këtij edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova.

Influenca, kritikat dhe komentimet e tij kanë marrë gjithëherë vëmendjen më të madhe në rrjetet sociale, por tashmë këto veçori të tij do të jenë edhe pjesë e spektaklit që pritet të filloj këtë vjeshtë’, thuhet në njoftimin e faqes zyrtare, Big Brother Kosova.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *