Ngjarja e Shkodrës, ironizon Artan Hoxha: Me mjekrat, si po shkon brisku?

Gazetari investigativ Artan Hoxcha ka pas ate nt atit në Shkodrër, ku u humbi jetën 19-vjeçari Erjon Xhenja.

Në postimin e tij gazetari Hoxha shkruan se edhe pse ndodhet në Ekuador, mendjen e ka në Shqipëri, e ndërsa më tej ironizon Drejtorin e ri të Policisë, Muhamet Rrumbullakun, lidhur me urdhrin që ai dha sapo mori detyrën që policët nuk duhet të mbajnë mjekër.

Postimi i Hoxhës:

Respekte nga Ekuadori,…

Por mendjen e kemi në atdhe.

Shkodra nuk te “zhgenjen” kurre.

Nuk flas për Vllaznine, se ate po e mund dhe Erzeni Shijakut, flas per Kirasin…

Flachscore sapo me njoftoi, se “çunat” e “Rrumbullakosen” skedinen në Kiras të Shkodres…

E paskan luajtur 1-sh….

One shot, one k i ll….

Me mjekrat, si po shkon brisku???!!!

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *