Çfarë ndodhi? Armina u bën të papriturën e madhe vajzave të emisioni ‘Goca dhe Gra’

Kryefjala e mediave rozë gjatë ditëve të fundit sigurisht që është dasma e shumëpritur e blogeres Armina Mevlani me djalin e kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berishës, Shkëlzen Berisha.

Deri më tani dimë se dasma e çiftit do të zhvillohet në një agroturizëm në dalje të Tiranës, fustani i Arminës do të jetë Vivenne Westwood dhe sigurisht të ftuarit do të jenë të shumtë.

Së fundmi, nëpër protale po qarkullon se jo të gjitha vajzat me të cilat Armina drejton emisionin “ Goca dhe Gra” do të jenë të ftuar në festës e madhe.

Sipas Kryefjala,com bëhet me dije se Fatma Haxhialiu dhe Jerina Lalaj nuk janë të ftuara në festë, ndërkohë që e vetmja që do të jetë në dasmën e shumëpritur të Arminës do të jetë, Dalina Buzi.

Si duket, Armina nuk ka një raport aq të afërt me Fatmën dhe Jerinën. Armina tha se në dasmë do të ketë të ftuar 295 persona.

Kur u pyet nëse do të kishte të ftuar nga Partia Socialiste, Armina zgjodhi të mos përgjigjej, duke mos e mohuar apo pohuar.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *