Lajmi për eIeminimin e Kurtit, Artan Hoxha nxjerr foton e autorit dhe bën reagimin EPIK

Dje nga email-et e hackuara të ish-drejtorit të Policisë së Shtetit, Gledis Nano thuhet se ishte planifikuar atentat ndaj Albin Kurtit, ku i dyshuari është Prek Kodra, shtetas shqiptar.

Në dokument theksohet se ai ka aftësi të mira ë përdorimin e snajperëve. Ai dyshohet se është përfshirë në disa vr as je në Kosovë dhe Mal të Zi.

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Eh mor Prek Kodra prej Dukagjinit, te kthyen Hacker-at e Iranit, nga gjuetar çakenjsh na malet e Shqiperise, ne Karlos Çakallin e shekullit te 21.

Karlos Çakalli (Ilich Ramírez Sánchez) ka qene te rro risti-gue rrilas me i famshem ne bote i shekullit te 20-te…

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *