E BUJSHME! Sali Berisha përfundon në SPAK (Detajet)

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të thirret nga SPAK javën e ardhshme për të dhënë dëshminë e tij për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani.

Gazetarja Klodiana Lala ka konfirmuar lajmin, ku tha se përveç ish-kryeministrit Berisha, është planifikuar që të merret në pyetje si person që ka dijeni për procedurat dhe ish-ministri Arben Imami.

Po ashtu në pyetje do merret dhe Xhemal Gjunkshi, ish-ushtarak i lartë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *