Shqiptari i njohu në TikTok qan ‘live’, ja çfarë i bëri gruaja me shokun e ngushtë (Video)

Mërgimtari i cili u bë i famshëm në TikTok, Rasim Avdyli, së fundmi në një video ka treguar se si gruaja e tij e tradhtoi me shokun e ngushtë.

Komente të shumta kanë qënë duke e pyetur se për çfarë arsyeje qan, teksa ai në këtë video iu përgjigj atyre.”Shumica m’vet pse po qan a o ky njeri normal.

Unë jam shumë normal, mbas 28 vitesh më ka tradhtu gruaja me shokun e ngushtë, me ato që kam hëngër ditë e natë e për këtë arsye jam mërzit.

Mu mu ka kall zemra e kurrkush nuk e ka dhimben tem me ta bo shoku ma i ngushti me t’pre besë këqyr çka m’ka bo ma ka çu policinë te shtëpia”, u shpreh fillimisht Rasimi.

“S’kom familje, se kom kërkonin”, dëgjohet ai duke thënë në videon e tij që ka prekur të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ditë më parë, ai ishte shfaqur me një video ku dukej i mllefosur e i zhgënjyer me ndjekësit e tij. Siç shihet, atë e kanë prekur komentet e ndryshme negative që i bëhen videove të tij, dhe kjo e ka shtyrë të dalë me një paralajmërim se nëse nuk ndalen, ai do ta lë Tik-Tokun.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *