PërpIasje masive në vend, kërcet mes 8 makinave dhe 1 motori (VIDEO)

Jo pak por 8 automjete dhe një motorr janë përfshirë në një aks ident në qytetin e Fierit. Përp lasja ka ndodhur në vendin e njohur si “Zogu i Zi” në kryqëzimin e lagjes Apolonia në Fier.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara, mjetet janë përplasur me njëra-tjetrën në një kohë kur qarkullimi i automjeteve është i madh.

Gazetari Ervis Kuçi raporton se 2 automjete tip Golf, 1 Skoda, 1 Honda, 1 Peugeot, 1 Audi, 1 Opel, 1 Mercedes Benz dhe një motor që shërben për shpërndarjen e picave janë përfshirë në aksident, shkaqet e të cilit ende nuk dihen.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat policore ndërsa paraprakisht mësohet se nuk ka të lë nduar në gjende të rendë, por vetëm dëme materiale.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *