Pak orë para dasmës, Armina Mevlani zbulon vellon e bardhë të nusërisë (FOTO)

Edhe disa orë na ndajnë nga dasma e vitit, ajo e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës.

Ende pa u zhvilluar dasma ka marrë mjaft vëmendje, por Armina ka qenë e rezervuar në dhënien e detajeve.

Vetëm pak më parë, blogerja ka bërë “zemrën gurë” dhe ka ndarë një pjesë nga velloja e saj, që nuk mund të mungonin detajet që e bëjnë unike.

“Love is the ansëer”, (dashuria është përgjgija) qendiset në vellon e saj.

Ndjekësit po presin me padurim detajet e ardhshme të dasmës

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *