Ç’po ndodh? Nami në autostradë, varg kilometrik i makinave, pamjet shpërndahen me shpejtësi (FOTO)

Një aks ident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Kavajë, për pasojë janë krijuar radhë kilometrike.

Nuk dihet ende se sa makina janë përfshirë në këtë aks ident dhe nëse ka pasur të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila po punon për përmirësimin e situatës së trafikut.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *