‘Do më gjeni në…’/ Flet vajza nga Bilishti: Ja ç’më bëri deputeti, pse ma shkrumboi mjetin dy herë

Deizi Arapi, e reja së cilës iu do gj automjeti para shtëpisë në një intervistë për Top Channel kërkoi ndihmë nga organet duke u shprehur se ngjarjet që i kanë ndodhur kanë lidhje me një konfl ikt të vjetër.

Sipas saj, 4 vite më parë ajo është kon .fli ktuar me ish-kryebashkiakun e Bledion Nallbati, për shkak se nëna e saj ishte pushuar nga puna si pastruese padrejtësisht.

“I kërkoj ndihmë shtetit pasi është hera e dytë që më ndodh dhe ka lidhje me një kon .flikt të vjetër. 4 vite më parë mamaja ime është pushuar nga puna si pastruese padrejtësisht dhe unë jam kon .fl .iktuar me ish kryebashkiakun Bledion Nallbati ( aktualisht deputet).

Pas konf .liktit mu dogj makina e parë. Dje gjatë gjithë ditës më ka ndjekur një person me të cilin dhe kam shkëmbyer fjalë mbrëmë.

Ai është punonjës i karburantit në pronësi të Bledion Nallbatit. Në vendngjarje është gjetur një bidon benzine nga ky karburant ashtu si herën e kaluar.

Dj .egien e makinës së parë policia e konsideroi aksid .entale por ja qe ngjarja po përsëritet. Nëse nuk merren masa nuk është çudi që unë të përfundoj në ndonjë ka .nal”, tha ajo./ Top Channel

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *