Është në lidhje me Shqipe Hysenajn? Ish-konkurrenti i PërPuthen zbulon si qëndron e vërteta

Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar të “Përputhen 3”.

Në një intervistë për ‘FitStation’ ai foli për projektet në ekran, jetën jashtë vëmendjes televizive ku nuk la pa përmendur dhe raportin me ish konkurenten e Për’puthen 2, Shqipe Hysenaj, raport i cili duket që është i afërt.

“Me Shqipen kemi miqësi, e kuptojmë njëri tjetrin.

Unë shpesh herë i kundërvihem, por në fund gjejmë konsensus gjithmonë, se rrallë ndodh që e ke me të”- tregoi Bruno.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *