Më të dashuruar se kurrë, pamjet nga vallëzimi i Arminës dhe Shkëlzen Berishës në dasëm (FOTO)

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kremtojnë ditën e sotme 10 vjetorin e dashurisë së tyre në martesë.

Mes 300 të ftuarve Armina dhe Shkëlzeni i kanë thënë këtë të diel “Po” njëri-tjetrit.

Ndërkohë që Abc ka arritur të sigurojë edhe momente nga kërcimi i çiftit, të cilët duken mjaft të lumtur në këtë ditë të shënuar me njëri-tjetrin.

Familjarë, të afërm, miq por edhe përfaqësues nga bota e medias kanë qenë pjesë e dasmës së Shkëlzenit dhe Arminës.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *