“O Mari Maria faqe gurabia”, momenti kur Liri Berisha kërcen në dasëm djalin dhe nusen (VIDEO)

Atmosfera në dasmën e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit është ndezur dhe të gjithë të ftuarit kanë lënë vendet e tyre dhe janë ngritur për të kërcyer.

Mes shumë videove të publikuara nga dasma e çiftit më në zë të momentit, nuk kishte si të na shpëtonte dhe momenti më i bukur i mbrëmjes, kërcimi i dhëndrit me nënën e tij, Liri Berishën.

Ata shihen teksa kërcejnë të dy dhe më pas i bashkohet dhe nusja, Armina.

KËTU mund të shikoni VIDEON

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *