Shkëlzeni e ngre lart në krahë, momente magjike në dasmën e Arminës (VIDEO)

Lidhja e dashurisë midis blogeres Armina Mevlani dhe djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, kurorëzohet sot në një ceremoni martesore me 300 të ftuar, që po zhvillohet në Shijak.

Teksa fotot e para të çiftit të ri janë publikuar tashmë, edhe vetë kreu i PD, Sali Berisha zgjodhi të urojë të birin dhe partneren e tij nëpërmjet një fotoje të postuar në Facebook.

Ndërkohë në një video të siguruar nga BalkanWeb nga brenda ceremonisë martesore, Shkëlzeni dhe Armina shihen në vallëzimin e tyre të parë si bashkëshortë dhe duken më shumë se kurrë të dashuruar.

KËTU mund të shikoni VIDEON

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *