Të kapur për dore, Armina nxjerr pamjet e veçanta nga dasma me Shkëlzenin (VIDEO)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre të një dekade me një ceremoni që ka marrë gjithë vëmendjen.

Çifti, familjarët dhe të ftuarit nuk janë kursyer aspak dhe kanë ndarë pamje të shumta nga festa madhështore.

Ka qenë vetë blogerja e njohur ajo që ka publikuar në Instagram videon ku duket duke hyrë së bashku me Shkëlzenin në ceremoninë e dasmës.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *