Nga Ami e tek Rudina Hajdari, pse u veshën me të zeza vajzat në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund beqarisë. Ata organizuan një dasmë spektakolare me më shumë se 300 të ftuar. Mes tyre nuk munguan as të ftuar të famshëm nga politika, ekrani dhe muzika.

Mirëpo, ajo që ra në sy ishte ngjyra e zezë. Shumica e vajzave të njohura që ishin pjesëmarrëse në dasmë ishin veshur me të zeza, nga fustanet e gjatë, të shkurtër dhe deri te body.

Siç dihet e zeza është një nga ngjyrat më fine, pasi ajo të tregon shumë ‘class’ në çdo kohë dhe shkon me çdo trup. Kjo mund të jetë edhe arsyeja pse bukuroshet e famshme kanë bërë këtë zgjedhje, sa praktike dhe me sharm.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *