Si kurrë më parë, momenti kur Armina Mevlani kërcen vallen e Tropojës në dasëm (VIDEO)

Armina dhe Shkëlzeni kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë me një dasmë tradicionale.

Një nga momentet më të bukura të dasmës ishte kur Armina u shfaq me veshje popullore shqiptare.

Armina e dogji atmosferën duke kërcyer Vallen e Tropojës dhe këtë moment jua sjellim me videon e mëposhtme.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *