“S’jam e interesuar, të…”, Ilda plas deklaratën e fortë dhe e lë konkurrentin me “gisht në gojë”

Takimi i Petros dhe Ildës solli shumë diskutime dhe deklarata të forta në studion e “Për’puthen”.

Në fillimet Ilda ka shprehur pëlqim për tre nga konkurrentët, por gjatë takimit tha se nuk ka asnjë emër në mendje.

E gjithë kjo deklaratë solli shumë diskutime, ku më i prekuri dukej Jero.

Ai së bashku me Ildën kanë zhvilluar takim, që me sa dukej ka ndikuar edhe në deklaratat që konkurrentja dha këtë puntatë.

“Pas takimit që kishim bashkë të shoh vetëm si shok. Si partner s’jam e interesuar, mund të vazhdosh me vajzat e tjera.Të shoh si shok”, iu drejtua konkurrentja Jeros.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *