Te gjithe e mbajne mend 16 vjece! Greta Koci feston ditelindjen, ja mosha e saj e vertete

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen.

Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herëshme, prandaj të gjithë mendojnë se është ende e vogël.

Por Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 31 vjeç.

Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjekësit për ditëlindjen, me një video në Instragram.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *