Çfarë do të ndodhë sot? Ambasadorja Yuri Kim del me njoftimin e papritur

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pritet të zhvillojë takim ditën e sotme me deputeten Etilda Gjonaj dhe Jorida Tabaku.

Takimi pritet që të zhvillohet në ambientet e Kuvendit.

Mësohet se takimi do të mbahet rreth orës 16:00. Në fokus të tij do të jetë edhe integrimi i Shqipërisë në BE.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *