Janë një çift fantastik, por s’do e besoni dot diferencën që kanë në moshë Ermali dhe Ami

Nje nga ciftet me te perfolura dhe me te komentuara te publikut shqiptar, si dhe nje nga ciftet me te dashura nga ky publik, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi , shpeshhere kane folur ne intervista rreth jetes se tyre private.

Kesaj rradhe ata zgjedhin te tregojne si ja kane dale te jene kaq te lumtur me njeri-tjetrin dhe ta bekojne dashurine e tyre me dy femije te mrekullueshem, vajzen Sia dhe djalin Joelin.

Si gjithe ciftet e showbizit dhe personazhet me te njohura te publikut shqiptar , kane diference moshe mes njeri tjetrit , ne kete rast Ami eshte me e madhe se Ermali.

Ky fakt si duket nuk ka ndikuar aspak ne marredheniet mes Ermalit dhe Amit , madje i ka forcuar duke i shtuar me shume dashurine mes tyre .

Ami ka nje diference moshe jo shume te madhe nga Ermali. Bukoroshja e njohur e ekranit eshte vetem 16 dite me e madhe.

Tani nuk eshte me nje ‘problem’ i madh kur femra eshte me e madhe se mashkulli. Problem i cili futet ne listen e paragjykimeve qe kane filluar te zbehen.

Ami ka lindur në 5 mars 1982 e ndërsa Ermali në 21 mars 1982.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *