“Ma këpute shpirtin moj”, ndahet nga jeta në moshë të re vajza shqiptare

Një ngjajre e rën dë ka tri shtuar banorët e Drenasit dhe më gjërë. Mbrëmë në moshë të re ka ndërruar jetë Diellza Leku nga Baica e Drenasit.

Lajmin për vde. kjen e saj e kanë dhënë familjarët e saj në rrjetet sociale.

“Nuk mund ta besoj qe na le aq heret oj Shoqja jeme ma e mira. Ma ke. pute shpirtin moj Djellza. Qofsh egjenetit o shpirt”, ka shkruar familjari i saj.

V arrimi i të ndjerës do të bëhet sot.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar, familjarë, miqë dhe dashamirë, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot ndërroi jetë Vajza / Motra jonë, Diellza Demir Leku (05.10.1999 – 26.09.2022)

Va. rrimi i të ndjerës do të bëhet me datë 27.09.2022 në fshatin Baicë, nga ora 17:00.

U pre fsh në paqe Motër!

Me respekt, Familja Leku.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *