Sali Berisha zbulon gjithcka: Ja ku punon femra qe ka dijeni për fatin e Ervis Martinajt

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ndaj Partinë Socialiste se ka dijeni direkte për e Ervis Martinajt.

Në një postim të fundit në Facebook, Berisha shkruan se dy ditë para se të 8 gushtit, në bazë të një raportimi nga qytetari dixhital, Martinaj ka qenë i strehuar tek një grua e cila punon në bashkinë e Tiranës, pranë Erion Veliajt.

POSTIMI I PLOTE:

Per fatin e Ervis Martinajt di gjithçka nje femer e partise se PS!

Policia dhe prokuroria e partise fshehin rolin e femres se partise.

Qytetari dixhital ka pyetje direkte per Edi Ramen dhe rolin e tij ne fatin e Ervis Martinit. sb

“Pershendetje Zoti Berisha! Jam kurioz me dit pse policia e rames nuk e nxjerr qe dy ditet e fundit para se me u zhd. uk Ervis martinaj ka qen i strehuar te nje femer socialiste qe punon te bashkia lali erit e cila quhet…

Policia e di shum mir dhe ka mar deshmin e ksaj femre por pse nuk e nxjerrin sepse deri ne momentin qe ka taku shijaksit ka qen me kte femer me vete e ka derguar kjo nga shpia e vet ne shijak

Prokuroria ka edhe videot ku shihet ervis martinaj duke hyr ne pallatin ku jetonte kjo femer dhe kan edhe videot qe del nga apartamenti diten e zhdu. kjes me kte femer dhe hipen ne makinen e ksaj

Pse se nxjerr policia dhe edi ket fakt dhe videot kur del nga shoia ksaj dy ditet e fundit

Apo edvini do te mbroj gocat e partis vet dhe mos te zbulojet qe e ka eli. minu vet ai ervisin”

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *