Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Olta qan me ‘dënesë’ dhe bën deklaratën e papritur ndaj Luizit

Sot gjatë një bisedimi me Dean, Olta u pa duke qarë për shkak se ndiheshte fajtore për largimin e Kiares, dhe njëkohesisht edhe Luizit i cili ka deklaruar se nëse Kiara del edhe ai do të del prej Big Brother-it.

Gjatë bisedes foli edhe për djalin e saj të cilin se ka parë 3 muaj dhe po pret me padurim për ta takuar atë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *