“Mos bëj si i fortë, ore ti qeros”, Lorenci ka ‘dy fjalë’ për Kristin: Bertin e shof në tv, ku e ke shokun që…

Nata e mbrëmshme ka qenë një natë e paharruar për banorët e Big Borther VIP, teksa ajo u mbyll me dy ish konkurrent të vjetshëm Dj Dagz dhe DJ PM. Teksa të gjithë ishin në atmosferën e mbrëmjes, Lorenci dhe Kristi në shoqërinë e njëri-tjetrit nuk i kanë ndal batutat.

Ka qenë Lorenci ai i cili ka bërë dhe një ‘poezi’ Kristit.

“Mos na bëj si i fortë, orë ti qeros. Je fantomas dhe je i dobtë. Ku e ke shokun që të ndihmon, të fala Bertit se e shof në televizor. “- tha Lorenci e kjo gjë është pasuar me një qeshje nga ana e Kristit.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *