Të përqafuar dhe të veshur me pelerina, Donaldi dhe Iliri bëhen bashkë, çfarë po ‘kurdisin’

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 ishin rivalë, mirëpo jashtë saj Iliri dhe Donaldi kanë treguar që gëzojnë një miqësi të bukur.

Së fundmi, dy ish banorët e Big Brother Vip janë filmuar në rrugët e Tiranës. Të veshur të dy me pelerina të kuqe ata shihen të përqafuar duke qeshur dhe kërcyer. Nuk dihet ende se për çfarë dy djemtë kishin vendosur të visheshin ashtu, ose mos ndoshta kanë qenë duke filmuar ndonjë projekt së bashku.

Ndërkohë, kujtojmë se emisioni i Donaldit dhe vëllait të tij Romeos “Më lër të flas” starton së shpejti dhe mos ndoshta vallë Iliri do të jetë i ftuari i parë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *