PIas sherri në Elbasan! Goditet me THlKË në zemër i riu, ndërron jetë në vend

Një tjetër ngjarje e rë ndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Ngjarja ka ndodhur në Elbasan ku sipas informacioneve paraprake mësohet se një person është pla gosur me thi kë dhe si pasojë ka humbur jetën.

Bëhet me dije se dy shtetas janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe she rri degradoi deri në përdorimin e thi kës.

Vik tima është identifikuar si Sali Hajdari, 33 vjeç, i cili menjëherë u dërgua në spital, mirëpo fatkeqësisht nuk mundi t’ i mbijetojë plagëve të marra pasi ishte goditur në zemër.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *