(Video) Del biseda e plotë e Luizit me nënën, por ja çfarë i ka bërë produksioni: Pse u ndërpre?

Luizi ka marrë një telefonatë nga nëna e tij brenda shtëpisë së Big Brother. Mirëpo gjatë tërë kohës, Luizi ankohej se nuk po e dëgjon asgjë nga ajo që po thotë nëna e tij, teksa në një moment të caktuar nga produksioni i thonë se koha e tij ka mbaruar. Në atë moment, Luizi u… Continue reading (Video) Del biseda e plotë e Luizit me nënën, por ja çfarë i ka bërë produksioni: Pse u ndërpre?

Published
Categorized as Showbizz

Robert Aliaj i flet Kristit për Kejsin: Për atë lidhjen që krijove aty…

Kristi ka mundur ditën e sotme të komunikojë me babain e tij, Robert Aliaj, i cili i ka treguar dhe njëherë mbështetjen për të vazhduar rrugëtimin në Big Brother VIP Ndër të tjera, Roberti i ka folur dhe për marrëdhënien e tij me Keisin, duke i thënë se sjellja e Kristit ishte shumë e mirë.… Continue reading Robert Aliaj i flet Kristit për Kejsin: Për atë lidhjen që krijove aty…

Published
Categorized as Showbizz

Donaldi dhe Bora ishin ‘kryefjala’ në “BBV1”, ja fotoja e re e çiftit që po bënë xhiro në rrjet

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë. Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen. E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj. Tani, dyshja nuk po… Continue reading Donaldi dhe Bora ishin ‘kryefjala’ në “BBV1”, ja fotoja e re e çiftit që po bënë xhiro në rrjet

Published
Categorized as Showbizz

Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja përgjigjja epike e banorit të “BBVA”

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar. Sot banorët kanë folur me familjarin që kanë zgjedhur. Aktori Elvis Pupa foli me bashkëshorten e tij dhe një moment gjatë bisedës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Përmes një batute, partnerja… Continue reading Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja përgjigjja epike e banorit të “BBVA”

Published
Categorized as Showbizz

Vëllai vr au kushërinjtë për disa degë ullinj! Plagoset me armë zjarri gruaja në Lushnje

Plagoset me armë zjarri motra e Kastriot Hasallës, i cili ndodhet në burg për vrasje. Kastriot Hasalla vrau Romeo Hasallën dhe plagosi 3 të tjerë pas sherrit për tokën në Garunjas. Në 29 korrik të vitit 2019, vëllezërit Kastriot dhe Afrim Hasalla kanë vrarë me armë zjarri kushëririn e tyre, Romeo Hasallën, pas një konflikti… Continue reading Vëllai vr au kushërinjtë për disa degë ullinj! Plagoset me armë zjarri gruaja në Lushnje

Published
Categorized as Lajme

Rama rrit pagat por “këput në mes” qytetarët, rritet çmimi i bukës

Kryeministri Edi Rama po kërkon prej kohësh rritjen e pagës minimale dhe asaj mesatare në vend, strategji që sipas tij do të ndalojë ikjen nga vendi. Por duket se kostoja do të bjerë sërish tek buka e qytetarëve të kryeqytetit dhe jo vetëm. Një furrë bukë në Tiranë, ka lajmëruar se nga nesër do të… Continue reading Rama rrit pagat por “këput në mes” qytetarët, rritet çmimi i bukës

Published
Categorized as Lajme

VIDEO/ Luizi komunikon për herë të parë në BBV me nënën e tij: Mbaj premtimin që ke dhënë

Gjatë “Primes” të së martës Arbana Osmani i tregoi banorëve për tragjedinë e ndodhur brenda ambienteve të Top Channel ku tre persona të armatosur qëlluan në drejtim të televizionit duke lënë të vdekur rojen, Pal Kola. Sot banorët kanë folur me familjarin që kanë zgjedhur. Një telefonatë që pritej me shumë kuriozitet ishte ajo e… Continue reading VIDEO/ Luizi komunikon për herë të parë në BBV me nënën e tij: Mbaj premtimin që ke dhënë

Published
Categorized as Showbizz

Çudit Damian Gjiknuri: Vërtet çmimet janë rritur, por nuk vd es njeri për bukë!

Deputeti i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri thotë se qeveria socialiste po zbaton politikat e duhura sociale, në një kohë kur ekonomia globale po përballet me të papritura. Gjiknuri mbështeti nismën për rritjen e rrogave dhe dhënien e bonusit për pensionistët, ndërsa pranoi se çmimet në vend janë rritur si pasojë e inflacionit. Megjithatë, Gjiknuri tha… Continue reading Çudit Damian Gjiknuri: Vërtet çmimet janë rritur, por nuk vd es njeri për bukë!

Published
Categorized as Lajme

Po ikin të gjithë! Eksperti i njohur ngre alarmin: Mund të mbetemi 1.5 milionë banorë

Eksperti i ekonomisë Fatos Çoçoli tha se arsyeja kryesore se pse duhet të rriten çmimet është largimi i popullsisë. Sipas tij Shqipëria është vendi i katërt në Europë që ka ritmin më të shpejtë të plakjes. I ftuar në Euroneës Albania, eksperti Çoçoli tha se rreziku që të mbetetmi 1.5 milionë banorë brenda një dekade… Continue reading Po ikin të gjithë! Eksperti i njohur ngre alarmin: Mund të mbetemi 1.5 milionë banorë

Published
Categorized as Lajme

Karamuço zbulon DETAJE të reja nga sulmi ndaj TCH: Godina u vëzhgua për dy javë nga persona të caktuar

Eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço i ftuar në “Top Talk” deklaroi se godina e Top Channel është vëzhguar për dy javë, përpara se të kryhej sulmi terrorist. Ai u shpreh se ka qenë një plan i mirëfilltë e gjithë ngjarja, ndërsa vëzhgimi zonës është bërë nga nëngrupe, të cilat presin porositë dhe pagesën që do… Continue reading Karamuço zbulon DETAJE të reja nga sulmi ndaj TCH: Godina u vëzhgua për dy javë nga persona të caktuar

Published
Categorized as Lajme